Darmowa dostawa od 299zł !!!

O GABO WOOL

Cześć! GABO WOOL to my, czyli Krystian, Angelika i Gabryś ❤️

GABO WOOL jest polską, rodzinną marką włóczek naturalnych. Krystian przez wiele lat pracował w dziale produkcji włóczek w skandynawskiej firmie Sandnes Garn. Pracując dla niej poznał procesy pozyskiwania włókien oraz produkcji włóczek. Od czesania, poprzez przędzenie, barwienie przędzy, aż po tworzenie motków. Krystian miał okazję eksperymentować z produkcją nowych włóczek i tworzeniem kompozycji różnego rodzaju włókien. To właśnie wtedy zaczęło kiełkować w nas marzenie, aby stworzyć dla Was polską markę wysokiej jakości włóczek naturalnych na różne pory roku

#NOŚSIĘZDROWO

Pragniemy aby hasło: ‘NOŚ SIĘ ZDROWO’ nabrało nowego, szerszego wymiaru. Głęboko wierzymy, iż w Polsce tak, jak ma to już miejsce na całym świecie, ludzie zaczną doceniać trend ‘SLOW FASHON’ i zaczną przykładać większą wagę do życia zgodnie z naturą. Początki tego trendu są już zauważalne, co nas bardzo cieszy.

Włóczki GABO WOOL

Teraz słów parę o naszych włóczkach 🧶! W GABO WOOL znajdziecie w 100% naturalne produkty. Naszą specjalnością są naturalne włóczki z alpaki. Oferujemy również wysokojakościowe produkty z wełny owczej highland i wełny merynosów oraz kompozycję bawełny z merino i baby alpaką, czyli włóczkę o nazwie FOG. Na naszej stronie znajdziecie również wzory dziewiarskie znanych, polskich rękodzielniczek, które komponujemy dla Was w zestawy.

Wsparcie dla klientów

Alpaka zawiera czarne włosy, które stają się zauważalne w białych i jasnych kolorach.

Należy je uznać za cechę charakterystyczną przędz z włosia alpaki.

Średnia liczba supełków w kilogramie przędzy to 4/5.

Współpracujemy tylko z europejskimi markami „dya Stuff”,które gwarantują spełnianie najbardziej wymagających norm środowiskowych i jakościowych.

Wszystkie stosowane przez nas barwniki nie zawierają metali ciężkich, nie zawierają AZO i są zgodne ze standardami REACH i OEKO-TEX.

Certyfikaty

OEKO-TEX_Mesa de trabajo 1
Projekt bez tytułu-4