DARMOWA DOSTAWA OD 299 ZŁ

Polska marka Włóczek naturalnych

GABO WOOL to polska marka z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Skandynawii. Naszym głównym celem jest propagowanie polskiego rękodzieła, wspieranie twórców. Znajdziesz u nas naturalne włóczki z wełny owczej i alpaki, akcesoria dziewiarskie i wzory polskich projektantów. Nasze włóczki produkowane są w Peru oraz na terenie UE, wyłącznie z naturalnych włókien. Włóczki GABO WOOL nie posiadają dodatków nylonu i innych ropopochodnych włókien.

Włóczki GABO WOOL produkowane są w Peru oraz na terenie UE, wyłącznie z naturalnych włókien. Każda z naszych włóczek posiada certyfikat FAIR TRADE. Gwarantuje to, że każdy, kto brała udział w łańcuchu produkcyjnym został należycie wynagrodzony, na poziomie zapewniającym jemu i jego rodzinie godne życie. Jednym z celów ruchu FAIR TRADE jest wyeliminowanie ubóstwa z krajów globalnego południa poprzez wspieranie drobnych producentów.

Nowości

 • włócza na czapki tweed

  FINE HIGHLAND WOOL TWEED NATURALNY (T100) 100g

  34,90 
 • włóczka na czapki

  FINE HIGHLAND WOOL MAGENTA (2230) 100g

  33,90 
 • baby alpaca tweed t1892

  BABY ALPACA TWEED EUKALIPTUS (T1892) 50 g

  31,90 
 • Baby alpaca tweed

  BABY ALPACA TWEED JASNY SZARY (T401) 50 g

  31,90 

Z miłości do polskiego rękodzieła

Od początku istnienia marki GABO WOOL postawiliśmy sobie za cel wspieranie i propagowanie rękodzieła oraz wspieranie polskich twórców. W naszej ofercie znajdziesz wzory dziewiarskie znanych polskich projektantek oraz autorskie projekty GABO WOOL. Dla osób, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z dziewiarstwem przygotowaliśmy poradniki oraz zestawy KnitBox, w których znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć robić na drutach.

Projekty gabo wool

Zestawy włóczka + Wzór

Nasze włóczki świetnie sprawdzają się we wszystkich projektach, od swetrów, czapek i opasek po kominy, skarpetki oraz rękawiczki. W ofercie GABO WOOL znajdziesz zestawy składające się z inspirujących wzorów dziewiarskich oraz naturalnych włóczek. W każdym wzorze znajdziesz informacje na temat doboru i ilości włóczek, których potrzebujesz oraz sposobu wykonania projektu. GABO WOOL posiada również wspaniałą społeczność, koniecznie podziel się z nami swoimi gotowymi projektami!

 • dziecko noszace komin dziergany na drutach gabo wool wloczka fine merino wool

  Niko Cowl

  92,70 
 • Promocja!

  Puno Headband

  39,25 
 • wzór dziewiarski o.manufaktura

  Colorful Sweter Lisa

  221,90 
 • Komin Color Drip Cowl

  252,60 

Współpraca

Masz zmysł artystyczny? Potrafisz stworzyć wzór na druty bądź szydełko i chciałabyś/chciałbyś go pokazać światu? Odezwij się do nas! Będziesz miał/a możliwość ich sprzedaży poprzez nasz sklep oraz u naszych partnerów handlowych! Pamiętaj, razem możemy więcej!

Podobają ci się nasze włóczki i zestawy? Chcesz je mieć w swojej ofercie? Napisz do nas!

Newsletter

Zapisz się do newslettera GABO WOOL, aby otrzymywać informację o promocjach, nowych produktach oraz innych wydarzeniach!